10 - 13. AVGUST 2017

RIVER STAGE
(20.00 – 00.00h)

Utorak/Tuesday 09. avgust
Plesni studio Revolution (SER)
Kafe Ball (SER)
Balkan Lovers Band (SER/CH)
Sreda/Wednesday 10. avgust
Very Naiss (SER)
Golden Buddha Jazz Band (CHI)
Nema problema (ITA)

OPEN
(20.00 – 00.00h)

Četvrtak/Thursday 11. avgust
1. The Baswing feat: SU Jazz Fusion Team Project (SU)
2. Trojica trio (BG)
3. Blues Halter (NS)
4. Bosque (BG)

Petak/Friday 12. avgust
1. IOUEA (PI)
2. Jasna Jovićević i Gabriela Koso (SU/NS)
3. Rolin Humes (CRO)
4. Proces (NI)

Subota/Saturday 13. Avgust
1. Key Cohesive (NI)
2. Moba (NI)
3. Gandy & Sin Experience (NS)
4. Vakuum (KG)
5. The Wild Side (NI)

Nedelja/Sunday 14. avgust
1. Balkan Express Band (BL)
2. Wake Up Groove (BG)
3. Rebel Brass Band (NS)
4. Rebel Band - ZZ TOP Tribute (BG)

YOUTH STAGE:
(20.00 – 00.00h)

Četvrtak/Thursday 11. avgust
1. Strangers from South (BU)
2. Epiocoustic (NI)
3. Bricks and Cans (BG)
4. Miljan Mitrović Quintet (LE)
U pauzama nastupaju laureati Niassus guitar festivala

Petak/Friday 12. avgust
1. Update (BUL)
2. El Sistem – projekat podržan od EU - predstavljanje
3. Stevan Miljanović Band (ČA)
4. Jazzmo (KŠ)
5. Quindependence (POL)
U pauzama nastupaju polaznici škole “By Heart”

Subota/Saturday 13. Avgust
1. Jayus Jazz (NI)
2. Duo Katarina i Ljubica (BG)
3. Ethno trip (SLO)
4. Stanislav Slowinsky Quintet (POL)
U pauzama nastupaju polaznici škole Snežane Spasić

Nedelja/Sunday 14. avgust
1. El Sistem (EU)
2. MJMS Quartet (VR)
3.Bojan Cvetković Quintet (LE)
4. Duško Šobat group (BL)

DRUM CHALLENGE AND BLUES STAGE:
(20.00-00.00h)

Četvrtak/Thursday 11. Avgust
1. Petting blues band (NS)
2. Benny Brickman Band (NI)
Petak/Friday 12. Avgust
1. Kolege (NI)
2. The Highlanders (UE)
Subota/Saturday 13. Avgust
1. Slide Ride (NI)
2. Soul Steamers Blues Band (PA)
Nedelja/Sunday 14. Avgust
1. Projekat (NI)
2. Take A Walk (NI)
Pre, u pauzi i po završetku nastupa bendova – održavaće se bubnjarski dueli u sklopu Drum Challenge programa.

WELCOME STAGE:
(18-20h)

Četvrtak 11. avgust
1. Škola “By Heart” (NI)
2. Bojan Cvetković Quintet (LE)
3. Tune (NI)

Petak 12. avgust
1. Škola “By Heart” (NI)
2. Miljan Mitrović Quintet (LE)
3. Soul Steamers Blues Band (PA)

Subota 13. Avgust
1. Škola “By Heart” (NI)
2. MJMS Quartet (VR)
3. Duško Šobat Band (BL)

Nedelja 14. avgust
1. Vakuum (KG)
2. Strangers from South (BU)
3. Saxs & Mixs (NI)